top of page

Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο της ΣΥΝΘΕΣΗΣ



Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο της ΣΥΝΘΕΣΗΣ, όπως ανακηρύχθηκε από το Πρωτοδικείο.

Μία μοναδική ομάδα συνδημοτών, 169 υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων, συνθέτουν τις δυνάμεις τους, τη διάθεσή τους και το όραμά τους. Τους ευχαριστώ για τη μεγάλη τιμή να συμπορεύονται μαζί μου.

Ζητάμε την εντολή σας και τη στήριξή σας στις 8 Οκτωβρίου για να οδηγήσουμε τον Δήμο μας μπροστά.


✓ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι από τη Δ.Ε. Ανατολικού Ολύμπου:


• Αγάκος Βασίλειος • Βροχαρίδης Βασίλειος • Γαλάνης Αστέριος • Γρεβενίτης Κωνσταντίνος • Ζτάνης Ιωάννης • Καραλής Γεώργιος • Καρκαφίρης Νικόλαος • Κατσαρού Σταματία • Κοτίνη Σταματία (Ματίνα) • Λιάπης Απόστολος • Μιχόπουλος Διονύσιος • Μπουζιώτα Βασιλική • Μυλωνέρος Δημήτριος • Μυλωνέρος Ιωάννης • Πολυχρός Γεώργιος • Σαλιώρα-Μπακάλη Ελένη • Σπαθάρης Νικόλαος • Τζιουβάρας Διονύσιος • Τζόβας Απόστολος • Τσιαπάρη Γενοβέφα (Βέφα)



✓ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι από τη Δ.Ε. Δίου:


• Γιάντσιου - Νταλαμπέκου Βασιλική (Βίκυ) • Γκριμούλα - Δρέβελη Μαρία • Γουλάντας Βασίλειος • Δημητρίου - Σκάγια Χριστίνα • Ζαβαντία - Πατρή Σουλτάνα (Τάνια) • Ζαμπιόγλου Αικατερίνη • Ζαρογιάννη - Τζικακόλια Έλλη • Καλαϊτζής Αθανάσιος • Καρανάτσιου - Καζακλάρη Χρυσούλα (Σίσσυ) • Καρανίκας Δημήτριος • Κορινιώτης Δημήτριος • Κουλιανοπούλου Κυριακή (Κική) • Κρεμέτης Μιχαήλ • Λαπάτσης Νικόλαος • Λαφατζής Θεοχάρης (Χάρης) • Λέφας Γρηγόρης • Μπατζικώστας Χρήστος • Μπογιατζής Αναστάσιος • Παπακώστας Στέφανος • Πούλιος Ιωάννης • Σαμαράς Κωνσταντίνος • Σιμούλα Παναγιώτα • Τζήμας Αστέριος • Τσιμήτρη Μαρία • Φόλιος Διονύσιος




✓ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι από τη Δ.Ε. Λιτοχώρου:


• Γαβριηλίδου - Ελευθερίου Τζωρτζίνα • Δαδούλη Ολυμπία • Δέδογλου Ευαγγελία • Διαμαντόπουλος Βασίλειος • Δουλτσίνου Αικατερίνη • Ζουρζούρα - Παύλου Σοφία • Καντζιούρης Γεώργιος • Κατσαμάκα - Χασιώτη Ουρανία • Κουριάτης Κωνσταντίνος • Μανίκας Γεώργιος • Ντινάκης Απόστολος • Παπαγιαννόπουλος Κωνσταντίνος • Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος • Παπαθανασίου Δημήτριος • Πατσιαρίκας Δημήτριος • Ρήγος Λάζαρος • Τζονάι Βαλεντίνα • Φαρμάκης Αστέριος

______________




✓ Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι από τη Δημοτική Ενότητα Ανατολικού Ολύμπου


ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ


• Αρζάνας Ιωάννης • Γελαδάρη Σοφία • Γελαδάρης Κωνσταντίνος • Γρεβενίτου Ειρήνη • Κουκάρα Διονυσία • Κουκάρα Ελένη (Έλενα) • Κωστόπουλος Ζήσης (Μπασδέκης) • Μαυρομάτη Σταυρούλα • Παλαβάρτζα Νίκη • Παπαγεωργίου Νικόλαος • Σελιώνης Σωτήριος • Σιαμήτρας Αθανάσιος • Τζιατζιά Μαρία Ελένη (Μαριλένα)


ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ


• Γκαράς Αστέριος (Στέλιος) • Γουλάρα Παρασκευή • Γραβάνη-Γκαρά Ελένη (Λένα) • Γραβάνης Ιωάννης • Δήμου Γεώργιος • Ντάσιος Ιωάννης • Ταντής Παντελής • Τριανταφύλλου Τριαντάφυλλος (Ντάφυ)


​ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ


• Γκατζά Χρυσούλα (Σίσσυ) • Κατσαλής Ιωάννης • Κοτσαβασιλειάδης Αναστάσιος • Μπόζας Στέλιος • Σαμαλή-Μιχωλού Γλυκερία • Τζέλη-Πινακίδη Βασιλική (Λέγκω) • Τζιώλης Άγγελος • Χατζηλάμπρος Ιωάννης


ΠΟΡΟΙ


• Γρέκας Γρηγόριος • Κατσαλή Μαρία • Λυκομάνος Γεώργιος • Μαϊνάρα Σταυρούλα • Μανώλας Αθανάσιος • Μπουζιώτα Μαρία (Κανάκη) • Παπαμιχαήλ Ευφροσύνη • Τζιφρής Χρυσοβαλάντης


ΣΚΟΤΙΝΑ


• Γεργωλά Λουΐζα • Γερομιχαλός Αστέριος • Γερομιχαλού Διονυσία • Κουκουσά Παναγιώτα • Κουμουρτζής Δημήτριος • Κουτσιβός Παναγιώτης • Στύλου-Γερομιχαλού Αικατερίνη • Τσούλφα-Κουτσιβού Ιωάννα




✓ Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι από τη Δημοτική Ενότητα Δίου


ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ


• Ζαρογιάννη-Τσιτσιμπέου Αστερία (Στέλλα) • Ζκάγια-Πούλιου Αδέλα • Κατσιούλας Αθανάσιος • Κώφας Δημήτριος • Μπαμπανίκας Νικόλαος • Παχή-Ζαμάνη Μαρία • Ρίζος Δημήτριος (Μίμης) • Χαλβατζής Νικόλαος


ΒΡΟΝΤΟΥ


• Δημοπούλου Ελευθερία • Καλαϊτζής Νικόλαος (Φουκάλας) • Κατσαντώνης Χρήστος • Κουρινιώτη Αναστασία • Νατσιός Δημήτριος • Πρίντζιου Ελένη • Σπανός Νικόλαος • Τσιμήτρης Αθανάσιος


ΔΙΟΝ


• Γκρίνιας Γεώργιος • Ευθυμιάδης Νικόλαος • Καραΐσκος Διονύσιος • Καραΐσκος Θεοχάρης (Χάρης) • Κοντοκώστας Ευάγγελος • Μακρή-Λαφατζή Παναγιώτα • Σαφέτη Ευαγγελία • Συμεωνίδου Άννα Μαρία


ΚΑΡΙΤΣΑ


• Αγγέλη Αγλαΐα • Γκίνας Κωνσταντίνος • Δαλαμήτρα-Ευαγγέλου Αικατερίνη • Δινόκας Γεώργιος Στυλιανός • Καρανικόλα Μαρία • Μουκάζη-Καραφώλα Ευαγγελία • Πατρής Θεόδωρος • Σαμαρά Αικατερίνη Μαρία


ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑ


• Γκιμπή Μυροφόρα • Καραμήτσιου-Λιόκα Καλλιόπη • Κατσίκας Θεοχάρης • Κουλιανόπουλος Θωμάς • Κυριτσιόπουλος Γεώργιος • Λαμπίρης Νικόλαος • Μπίτσιου Αθανασία (Νάνσυ) • Παπαδόπουλος Στέφανος (Καπετάνιος)


ΝΕΑ ΕΦΕΣΟΣ


• Ζηκυροπουλου Χρυσάνθη • Καβουντζή Ουρανία (Ράνια) • Καραγιώργου-Δεμηρτζόγλου Αγλαΐα (Λίτσα) • Καρανάτσιος Ιωάννης • Κατιρτζής Δημήτριος • Παπαθεοχάρης Αθανάσιος • Πριώνα Γιαννούλα • Τσιάτσιος Κωνσταντίνος




✓ Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι από τη Δημοτική Ενότητα Λιτοχώρου


​ΛΙΤΟΧΩΡΟ


• Βάραγκας Ανδρόνικος • Βουλγαροπούλου-Φαρμάκη Γραμματή • Γερολιόλιος Βασίλειος • Γκρίνια-Γκαϊντατζή Μαρία • Κάρκας Αθανάσιος • Κυριακάκης Ευστράτιος (Στράτος) • Μανουσιάκη Αθηνά • Μπελέμη-Κούκουλη Βασιλική • Νίκα-Μπελογιάννη Δήμητρα • Σακελλαρίδου Ιωάννα • Τηλέγραφος Βασίλειος • Τραγανού Παρασκευή • Χασιώτη Ιωάννα


Πρόσφατες αναρτήσεις

Εμφάνιση όλων

Comments


bottom of page